MOTTÓM

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen, ugye? Vannak olyan akadályok, amik nagyon magasnak tűnnek, aztán csak neki kell menni és legyőzzük.

RÓLAM

Hiszek a SPORT hatalmas erejében. Foglalkoztam: kispályás labdarúgással, maratoni futással, Thai Boksszal (MUAYTHAI) Szabó László irányítása alatt, súlyzós és állóképességi edzésekkel.
5 éves koromban az óvodában ismerkedtem meg a tánc fogalmával, majd 6 éves koromban már versenyszerűen foglalkoztam vele.
19 alkalommal nyertem el a Vajdaság bajnoka címet. Szerbia kupa győztes voltam és szerb országos bajnoki második helyezett több, mint 20 alkalommal. Nemzetközi bajnokságokról is több alkalommal sikerült hazavinnem a bajnoki címet.
2010-2017 egyaránt erősítettem a Vajdasági és a Szerb Nemzeti Válogatott keretét. Ebben az időszakban aktív versenyzőként több, mint 400 versenyen vettem részt. 18 országban mértem össze másokkal a tudásom. Többek között Oroszországban, Olaszországban és Spanyolországban is. Európa-, és Világbajnokságokra kvalifikáltam magam juniorként, ifiként és felnőttként egyaránt.
18 éves koromig Szerbiában éltem, anyanyelvi szinten beszélem a szerb nyelvet. 2015-ben államilag támogatottként nyertem felvételt a Magyar Táncművészeti Egyetem táncos és próbavezető, versenytánc szakára.
Az ország első fitness iskolájában, a Fitness Akadémián tanítok.