+36 30 720 7833

MOTTÓM

Egy életed van, azt éld fitten! Ne pánikolj, inkább sportrolj!

MIBEN SEGÍTEK?

Személyi edzés, Kis csoportos, max 3-4 fős köredzések, Étrendkészítés, Szálkásítás, Tömegnövelés, Versenyfelkészítés, pózoktatás, Online és Távedzés.

RÓLAM

Major Mária vagyok, két leány édesanyja. A sport mindig is az életem része volt. Mivel elég aktív és izgő-mozgó gyerek voltam, 6 évesen beválasztottak az iskolai atlétika csapatba. Ez a sport el is kísért 12 évig, megyei és országos bajnokságokat nyertem az akkori csapatommal. Aztán jött egy pár év amikor hosszútávfutottam, majd olyan területen kezdtem el dolgozni, ahol kellett a határozottságom. Ekkor egy ismerősöm által kezdtem megismerkedni az edzőtermek világával. Ennek már 19 éve. Egyszerűen beleszerettem a vasak világába. Élveztem a napi edzéseket, tetszett hogy nagyobb lett a teherbírásom, nyugodtabban kezeltem bizonyos élethelyzeteket és teljesen kikapcsoltam, amikor a terembe értem. Elmondhatom, hogy teljesen átformált ez a sport az évek alatt. 42 évesen pedig elindultam életem első versenyén! Annyira jól érzem magam a színpadon, hogy azóta már versenyzőként és edzőként is dolgozom. Amire nagyon büszke vagyok, hogy idén (2018-ban) 44 évesen megnyertem az Európa Bajnokságot, Sportmodell kategóriában. Szeretnék sok embernek segíteni megszerettetni ezt a sportot, hiszen ha sportolunk, akkor a hétköznapi stresszes életmódot is könnyebben elviseljük. Célom, hogy minél több ember szeressen sportolni! Várok mindenkit szeretettel saját testsúlyos edzéssel kombinált súlyzós edzéseimre!